LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Farnell oferuje studentom i nauczycielom do 30% zniżki na rozwiązania testowe i narzędzia

Wraz z powrotem uczniów do szkół, Farnell przedłużył swój program rabatowy dla placówek edukacyjnych i badawczych, mający na celu zwiększenie dostępności sprzętu kontrolno-pomiarowego, narzędzi, oprogramowania i akcesoriów dla szkół, uniwersytetów i ośrodków badawczych non-profit.

Rabat do 30% dostępny jest u dostawców takich jak Tektronix, Keithley, Keysight Technologies, NI, Rohde & Schwarz, Fluke, Fluke Networks, Aim TTi, BK Precision, Sefram, Weller, Metcal, Klein Tools oraz Pace.

Program umożliwia kwalifikującym się instytucjom zakup szerokiej gamy produktów, w tym multimetrów, oscyloskopów, zasilaczy stołowych, systemów modułowych, stacji lutowniczych, narzędzi ręcznych, oprogramowania, materiałów produkcyjnych i wielu innych.

Wśród produktów objętych programem zniżek edukacyjnych Farnell znajdują się m.in.:

  • System multimetru cyfrowego DMM DAQ6510 od Keithley do akwizycji i rejestracji danych: DAQ6510 to precyzyjny system akwizycji i rejestracji danych, który tworzy nowy poziom prostoty. W porównaniu z często skomplikowaną konfiguracją i sterowaniem, które można znaleźć w wielu rozwiązaniach tego typu, ten intuicyjny i prosty w obsłudze system jest zdecydowanie odpowiednim narzędziem dla środowisk edukacyjnych.
  • Keysight EDUX1052G — oscyloskop cyfrowy: Oscyloskopy Keysight z serii InfiniiVision 1000 X oferują wysoką jakość w przystępnej cenie. Stanowią doskonałe rozwiązanie dla studentów poszukujących dokładnych pomiarów i dostępu do specjalistycznego sprzętu i wiedzy na wyciągnięcie ręki.
  • Oscyloskop R&S RTB2000: Oscyloskopy R&S®RTB2000 są dostępne z pasmem przenoszenia do 300 MHz i modelami dwu- lub czterokanałowymi. Ich 10-calowy ekran dotykowy, nowoczesny interfejs i wysoka częstotliwość próbkowania gwarantują dopasowanie do rozwoju, produkcji i usług wbudowanych, a także rynków edukacyjnych.
  • Cyfrowe oscyloskopy TBS1000C z pamięcią masową: TBS1000C zostały zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom współczesnych instytucji edukacyjnych i laboratoriów projektowych. To wszystko za sprawą zintegrowanym ćwiczeniom laboratoryjnym, łatwemu w użyciu systemowi HelpEverywhere® oraz szczegółowym instrukcjom „krok po kroku” . Każde zakupione urządzenie jest dodatkowo objęte 5-letnią gwarancją.

Program zniżek edukacyjnych jest dostępny online w Farnell w regionie EMEA.

Tagi: Farnell, news