Farnell i MEAN WELL nawiązują współpracę oferując rozwiązania zasilające

Firma Farnell ogłosiła bezpośrednie partnerstwo z MEAN WELL, czołowym producentem zasilaczy. Współpraca umożliwi Farnell dostarczanie klientom szerokiej gamy rozwiązań w zakresie zasilania, zaprojektowanych z myślą o ich specyficznych potrzebach.

MEAN WELL słynie z wysokiej jakości, niezawodnych i wydajnych zasilaczy, które są odpowiednie dla wielu branż, w tym automatyki przemysłowej, telekomunikacji, sprzętu medycznego i oświetlenia LED.

Klienci Farnell mogą teraz zakupić szeroką gamę produktów MEAN WELL, która obejmuje przetwornice DC–DC, przetwornice AC/DC, przetwornice do montażu na szynie DIN, przetwornice z zamkniętym wyjściem, sterowniki LED i wiele innych.

Najpopularniejsze rodziny produktów MEAN WELL obejmują:

  • Seria SLD-150: Ultracienki i niskoprofilowy sterownik LED serii SLD nadaje się do zastosowań związanych z oznakowaniem i oświetleniem dekoracyjnym. Charakteryzuje się klasą II/2 (obudowa z tworzywa sztucznego) oraz izolowaną konstrukcją, a także SELV i izolowanym obwodem dla dodatkowego bezpieczeństwa. Seria SLD jest dostępna w modelach wyjściowych 12 V/24 V i 56 V i ma szeroki regulowany zakres prądu, a także stałą moc, dzięki czemu łatwo jest znaleźć odpowiedni sterownik do konkretnych potrzeb.
  • Seria HDR-30:  Jest to ekonomiczny, ultrapłaski zasilacz DIN o mocy 15–36 W. Korpus ma szerokość 35 mm, co pozwala zaoszczędzić miejsce. Nadaje się do zastosowań domowych, posiada plastikową obudowę zaprojektowaną w celu zapobiegania zagrożeniom elektrycznym.
  • Seria IRM-20: Seria IRM-20 wyróżnia się uniwersalnym zakresem wejściowym 86–305 VAC, kompaktowym rozmiarem płytki PCB, zgodnością z klasą B i klasą II, pełnym zalaniem zapewniającym odporność na wibracje oraz wysoką wydajnością przy wyjątkowo niskim zużyciu energii bez obciążenia.

Klienci mogą zapoznać się z całym portfolio MEAN WELL w Farnell w regionie EMEA.

O autorze