Farnell Global ma umowę z Raltron Electronics Corp. oraz kolejne produkty Analog Devices w swojej ofercie

Farnell Global, dystrybutor produktów i technologii do projektowania, konserwacji oraz naprawy systemów elektronicznych i przemysłowych, poinformował o podpisanej niedawno umowie i nowościach w swojej ofercie. 

Dzięki współpracy z Raltron Electronics Corporation, Farnell będzie mógł zaproponować swoim klientom rozbudowaną linię urządzeń do zarządzania częstotliwością. A mianowicie rezonatory krystaliczne, oscylatory zegarowe, VCXO, TCXO, OCXO, VCO, filtry SAW i LTCC, rezonatory ceramiczne oraz różnorodne anteny kompatybilne z IoT, zespoły kabli RF i złącza RF. Mają one zastosowanie w branży telekomunikacji, elektronice użytkowej, automatyce przemysłowej, motoryzacji, Internecie rzeczy (IoT), urządzeniach medycznych, lotnictwie, obronności i energetyce. 

W ofercie firmy Farnell od 18 października br. dostępne są również kolejne produkty Analog Devices (ADI). Jest to 3-osiowy akcelerometr cyfrowy ADXL314 z kwalifikacją AECQ100, przełącznik analogowy ADG1412L oraz płytki: EVAL-ADXL314Z, EVAL-ADG1412LEBZ, EVAL-ADGM1144SDZ i ADL8106-EVALZ. Najnowsze wersje produktów ADI są już dostępne w Farnell w regionie EMEA, w Newark w Ameryce Północnej i w element14 w regionie APAC. 

Firma Farnell przypomniała też, że od 29 września 2023 roku udostępnia w przedsprzedaży nowe płytki Raspberry Pi 5 4 GB i 8 GB, jako wyłączny globalny licencjobiorca Raspberry Pi. 

— Raspberry Pi 5 to największy, trwający ponad pół dekady, program inżynieryjny, jakiego kiedykolwiek się podjęliśmy. Jesteśmy niezwykle podekscytowani wydajnością ukończonego produktu: bezkompromisowego komputera stacjonarnego z systemem Linux za jedyne 60 USD. Farnell jest licencjobiorcą Raspberry Pi od czasu wprowadzenia oryginalnego produktu na rynek w lutym 2012 roku, a teraz jest naszym jedynym dystrybutorem — powiedział Eben Upton, CEO Raspberry Pi.

Źródło: Farnell Global

O autorze