DigiKey przedstawia 1. sezon serii filmów „MedTech Beyond”

Firma DigiKey ogłosiła premierę nowej serii filmów „MedTech Beyond”, zrealizowaną przy współudziale firm NXP Semiconductors i RECOM Power.

Trzyczęściowa seria filmów przedstawia ewolucję urządzeń medycznych umożliwiającą szybsze i bardziej precyzyjne diagnozowanie oraz leczenie. Od urządzeń ubieralnych po technologie immersyjne i innowacje oparte na sztucznej inteligencji (AI), seria bada w jaki sposób technologia medyczna stwarza możliwości dłuższego i bardziej satysfakcjonującego życia.

Pierwszy z trzech filmów serii nosi tytuł „Holistic Health” i jest już dostępny w witrynie internetowej DigiKey. Omawia zmiany we wspomaganych technologicznie systemach opieki nad pacjentem i personalnych urządzeniach do monitorowania aktywności/samopoczucia. Technologia osobistych urządzeń do monitorowania aktywności/samopoczucia nie ogranicza się już do liczenia kroków. Nowa generacja urządzeń wykorzystuje najnowszą technologię, aby zapewnić lepsze doświadczenie pacjenta i bardziej holistyczne spojrzenie na codzienne zdrowie.

Drugi film, „Engineering Better Health Outcomes”, bada „od kuchni”, w jaki sposób liderzy branży tworzą innowacje. Biorąc pod uwagę kluczowe znaczenie bezpieczeństwa pacjentów, inżynierowie, projektanci i łańcuchy dostaw urządzeń medycznych stoją w obliczu większej presji niż większość innych branż.

Trzeci i ostatni film w pierwszym sezonie serii, „Curing Tomorrow”, zwraca uwagę na wypowiedzi wybitnych umysłów na temat przyszłych przełomów w dziedzinie technologii medycznych. Od diagnostyki opartej na sztucznej inteligencji (AI) po analitykę predykcyjną – sprawdź, w jaki sposób dzisiejsze innowacje pomagają diagnozować i leczyć choroby jutra.

Aby dowiedzieć się więcej o serii filmów i o tym, jak firma DigiKey wspiera szybko rozwijający się sektor technologii medycznych, odwiedź witrynę internetową DigiKey.

O autorze