Społeczność element14 organizuje webinarium pod tytułem: Przewodnik dla początkujących po wbudowanym uczeniu maszynowym

Społeczność element14 ma przyjemność zaprosić na bezpłatne webinarium zorganizowane we współpracy z Nordic Semiconductor i Edge Impulse. Wydarzenie jest organizowane z myślą o osobach początkujących w dziedzinie wbudowanego uczenia maszynowego (ML).

Webinarium odbędzie się 21 listopada 2023 r. o godzinie 18:00 czasu wschodnioeuropejskiego i przedstawi cenne informacje na temat wykorzystania wbudowanego uczenia maszynowego, pozwalając uczestnikom odkryć nieograniczone możliwości, jakie wnosi ono do świata technologii.

Robin M. Saltnes, Product Marketing Engineer w Nordic Semiconductor, rozpocznie sesję od zaprezentowania platformy do prototypowania Nordic Thingy:53 i pokaże jak skutecznie zbierać próbki danych do tworzenia niestandardowych modeli uczenia maszynowego. Uczestnicy poznają podstawową funkcjonalność sprzętową tej platformy i dowiedzą się jak gromadzić dane za pomocą aplikacji nRF Edge Impulse.

Po prezentacji Robina, Eoin Jordan, Developer Relations w Edge Impulse, poprowadzi uczestników przez proces korzystania z Edge Impulse Studio. Ten samouczek krok po kroku zapewni uczestnikom wiedzę i umiejętności potrzebne do projektowania, trenowania i testowania modeli. Eoin wyjaśni również jak wdrożyć model na Thingy:53, aby zweryfikować wyniki i omówić różne opcje integracji modeli uczenia maszynowego z aplikacjami oprogramowania układowego.

Kluczowe punkty, które zostaną omówione podczas webinarium to:

  • Zrozumienie podstawowej funkcjonalności sprzętowej platformy do prototypowania Nordic Thingy:53.
  • Wyjaśnienie jak gromadzić dane do uczenia maszynowego za pomocą aplikacji nRF Edge Impulse.
  • Opanowanie procesu projektowania, szkolenia i testowania modeli uczenia maszynowego w Edge Impulse Studio.
  • Zademonstrowanie, jak wdrożyć model na Thingy:53 w celu walidacji wyników.
  • Poznanie różnych opcji integracji modeli uczenia maszynowego z aplikacjami wbudowanymi.

Społeczność element14 nagrodzi również dwoma zestawami Nordic Thingy:53 uczestników, którzy zadadzą najlepsze pytania podczas sesji Q&A.

Dodatkowo, po webinarium uczestnicy będą mogli sprawdzić swoją wiedzę za pomocą krótkiego quizu i obejrzeć prezentację na żywo lub albo na żądanie, dzięki czemu będą mogli uzyskać certyfikat zwiększający ich biegłość w zakresie wbudowanego uczenia maszynowego.

Aby dowiedzieć się więcej i zarejestrować się do udziału w webinarium, odwiedź stronę https://community.element14.com/learn/events/c/e/1681.

O autorze