LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Farnell wprowadza nowe rozwiązania łączeniowe od wiodących producentów

Farnell, dystrybutor produktów i technologii do projektowania, konserwacji i naprawy systemów elektronicznych oraz przemysłowych, ogłosił znaczące rozszerzenie swojej oferty produktów łączeniowych.

Ta strategiczna inicjatywa wprowadza szeroki wybór wysokiej jakości rozwiązań łączeniowych od liderów branży, zapewniając klientom szersze spektrum najnowocześniejszych produktów. Oferta składa się z produktów takich marek jak TE Connectivity, Molex, Amphenol, Harting, Phoenix Contact, Anderson Power Products, Aptiv i Alpha Wire.

Rozszerzona oferta rozwiązań łączeniowych obejmuje zróżnicowany wybór produktów (od złączy po kable), zaprojektowanych z myślą o szerokim zakresie zastosowań. Kluczowe cechy tych produktów obejmują najwyższą w branży jakość, niezawodność i wydajność, zapewniające płynną łączność, zwiększoną trwałość i kompatybilność w różnych branżach, w tym w produkcji elektroniki, motoryzacji, telekomunikacji, lotnictwie i energii odnawialnej.

Russell Paik, Interconnect Product Manager w Farnell. powiedział: „Ponieważ nasi klienci nadal przesuwają granice innowacji, my w Farnell kierujemy się mocnym zaangażowaniem w poszerzanie naszej oferty. Naszym celem jest nie tylko spełnianie, ale i przekraczanie ich oczekiwań, a ta ekspansja jest świadectwem naszego zaangażowania w stanie się marką, która wprowadza w życie ich najśmielsze innowacje”.