PB Technik podpisał umowę dystrybucyjną z japońską firmą Apollo Seiko

PB Technik, dostawca maszyn i urządzeń do produkcji elektronicznej, poszerzył swoją ofertę o rozwiązania japońskiej firmy Apollo Seiko. Umowa została podpisana 16 listopada br. podczas Targów Productronica w Monachium. Firma poinformowała o tym wydarzenia na swoim profilu na LinkedIn.

Jesteśmy dumni z tego, że Apollo Seiko obdarzyło nas zaufaniem wybierając PB Technik do tego partnerstwa biznesowego. Podpisując umowę o wyłącznej dystrybucji produktów Apollo Seiko w Polsce cieszymy się, że możemy włączyć roboty lutujące światowej klasy do naszej oferty i przedstawić je polskim producentom elektroniki. Stawiamy sobie za cel dostarczanie najlepszych i najbardziej nowoczesnych rozwiązań dla naszych klientów. Szeroka i kompleksowa oferta wyposażenia linii montażowych i stanowisk produkcyjnych na wszystkich etapach procesu jest naszą misją, którą rozwijamy już od 25 lat — poinformowała firma w komunikacie.

Apollo Seiko to znany na świecie producent rozwiązań do automatyzacji lutowania, którego flagowymi urządzeniami są innowacyjne i niezawodne roboty lutujące. Firma powstała w 1969 roku i od samego początku jej celem były rozwój i automatyzacja technologii lutowania, tak aby była ona precyzyjna i powtarzalna. Obecnie Apollo Seiko ma swoje biura na trzech kontynentach, a sieć dystrybutorów ma zasięg światowy.

 

O autorze