LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

DigiKey ogłasza globalne partnerstwo z firmą Ambiq, dostawcą układów scalonych bardzo niskiej mocy

Firma DigiKey ogłosiła dzisiaj nawiązanie współpracy z firmą Ambiq, w ramach której będzie realizować dystrybucję jej półprzewodników ultraniskiej mocy na całym świecie.

Dzięki nowemu partnerstwu, firma DigiKey posiada teraz w swojej ofercie urządzenia Apollo4 Blue Plus firmy Ambiq. Dzięki jednej z najniższych mocy dynamicznych wśród mikrokontrolerów dostępnych obecnie na rynku, nowy układ SoC pozwala projektantom urządzeń ubieralnych nowej generacji i inteligentnych urządzeń z zasilaniem bateryjnym na przyspieszenie innowacji.

Urządzenie Apollo4 Blue Plus jest rozwiązaniem procesorowym czwartej generacji zbudowanym w oparciu o zastrzeżoną platformę SPOT® (technologia z podprogową optymalizacją mocy) firmy Ambiq. Kompletne rozwiązanie sprzętowe i programowe urządzenia umożliwia obecnym i przyszłym urządzeniom końcowym z zasilaniem bateryjnym osiągnięcie wyższego poziomu rozwiązań inteligentnych bez skracania czasu pracy baterii.

Urządzenie Apollo4 Blue Plus z technologią Bluetooth Low Energy ma więcej niż wystarczającą moc obliczeniową i pamięć, aby obsłużyć złożone algorytmy sztucznej inteligencji oraz sieci neuronowe, włączone na stałe rozpoznawanie głosu, a także funkcje wyświetlania zapewniające płynną grafikę.

Autor: DigiKey
Firma DigiKey Electronics jest zarówno liderem, jak i ciągłym innowatorem w dystrybucji wysokiej jakości komponentów elektronicznych i produktów automatyki na całym świecie, dostarczając przeszło 12,6 miliona komponentów od ponad 2000 markowych producentów.
Tagi: DigiKey, news