Społeczność element14 organizuje webinaria poświęcone kamerom Raspberry Pi

Społeczność element14 organizuje serię webinarów poświęconych rozszerzonej ofercie kamer Raspberry Pi. Podczas webinariów poznasz historię i przyszłość oferty kamer Raspberry Pi oraz obecną sytuację na przykładzie nowego modułu z migawką Global Shutter. Uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję do zadawania pytań i zapoznania się z ofertą bezpośrednio od głównego inżyniera oprogramowania, Jamesa Hughesa.

Nadchodzące webinarium „Raspberry Pi 5, kamery Raspberry Pi i ich historia z głównym inżynierem oprogramowania”,odbędzie się w czwartek, 7 grudnia o godz. 17:00 i będzie poświęcony następującym kwestiom:

  • Nowe Raspberry Pi 5,
  • Pełna oferta kamer Raspberry Pi,
  • Wszystkie elementy kamery z migawką Global Shutter, w tym sprzęt, decyzje produkcyjne i przewodnik konfiguracji,
  • Kluczowe spostrzeżenia z procesu projektowania sprzętu.

Drugie webinarium z tej serii, „Oprogramowanie kamery Raspberry Pi 5 i aplikacje wizji komputerowej”, odbędzie się w czwartek, 14 grudnia, o godz. 17:00 i będzie poświęcony następującym kwestiom:

  • Wprowadzenie do oprogramowania kamery Raspberry Pi,
  • Kluczowe spostrzeżenia dotyczące rozwoju oprogramowania,
  • Przegląd dodatkowego oprogramowania, które jest kompatybilne z Raspberry Pi i kamerą.

Po obu sesjach odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi z głównym inżynierem oprogramowania Raspberry Pi, Jamesem Hughesem.

Dla tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w webinarium, dostępne będzie nagranie do obejrzenia na żądanie.

Aby zarejestrować się na webinarium „Raspberry Pi 5, kamery Raspberry Pi i ich historia z głównym inżynierem oprogramowania”, odwiedź stronę: https://community.element14.com/learn/events/c/e/1689

Aby zarejestrować się na webinarium „Oprogramowanie kamery Raspberry Pi 5 i aplikacje wizji komputerowej”, odwiedź stronę: https://community.element14.com/learn/events/c/e/1690

O autorze