Farnell dodaje do swojej oferty przyrządy Dwyer

Farnell ogłosił znaczne rozszerzenie swojej oferty czujników, oprzyrządowania i produktów przemysłowych o portfolio Dwyer Instruments, światowego lidera w produkcji innowacyjnych rozwiązań w zakresie oprzyrządowania dla globalnych rynków HVAC i automatyzacji procesów.

Dwyer Instruments szczyci się długą historią innowacji w projektowaniu i produkcji czujników pomiarowych, które zapewniają doskonałą wydajność. Produkty firmy są używane każdego dnia w kluczowych procesach systemów ogrzewania, chłodzenia i wentylacji na całym świecie.

Produkty Dwyer dostępne w Farnell obejmują:

  • Różnicowe mierniki ciśnienia Magnehelic® serii 2000: To wszechstronne i niezawodne rozwiązanie do pomiaru niskiej różnicy ciśnień. Dzięki 81 modelom i 27 opcjom w ofercie klienci mogą znaleźć idealny miernik do swoich potrzeb. Wyposażony w opatentowany przez Dwyer mechanizm ruchu miernika Magnehelic®, manometr serii 2000 szybko wskazuje ciśnienie powietrza lub gazów niekorozyjnych. Miernik jest odporny na wstrząsy, wibracje, nadmierne ciśnienie oraz na warunki atmosferyczne zgodnie z normą IP67. Opcja wysokiej dokładności jest dwukrotnie bardziej dokładna niż standardowy miernik. Nadaje się między innymi do monitorowania filtrów, dmuchaw, wentylatorów i kanałów.
  • Przepływomierz akrylowy serii VF Visi-Float®: To linia przepływomierzy z bezpośrednim odczytem, precyzyjnie obrobionych, z przezroczystym korpusem akrylowym, odpowiednich zarówno do gazu, jak i cieczy. Seria ta składa się ze skal 51 mm (2”) i 102 mm (4”) z opcjonalnymi precyzyjnymi zaworami dozującymi. Ma szeroką gamę zastosowań, w tym w sprzęcie medycznym, laboratoryjnym, próbnikach powietrza, analizatorach gazu, monitorach zanieczyszczeń, wtryskiwaczach chemicznych i przedmuchiwaniu szaf.

O autorze