LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

[LOTERIA] Wygraj płytkę rozwojową Microchip PIC-IoT WA Development Board

Mikrokontroler wraz z firmą Microchip organizuje loterię, w której nagrodą główną jest płytka rozwojowa PIC-IoT WA Development Board (EV54Y39A). Ponadto każdy uczestnik otrzyma kupon na 20% zniżki oraz darmową dostawę tegoż zestawu.

Płytka zawiera mikrokontroler PIC24FJ128GA705, układ kryptograficzny ATECC608A CryptoAuthentication™, a także certyfikowany kontroler Wi-Fi ATWINC1510. Jest to więc jeden z najprostszych i efektywnych sposobów na połączenie aplikacji z chmurą Amazon Web Services. Moduł zawiera także debuger, co oznacza, że nie potrzeba żadnego dodatkowego sprzętu do programowania i debugowania kodu na mikrokontrolerze.

PIC24FJ128GA705 to 16-bitowy mikrokontroler zawierający 128 KB pamięci ECC Flash, 16 KB pamięci RAM oraz tryby oszczędzania energii. Oferuje także 12-bitowy przetwornik ADC o próbkowaniu 200 ksps z 14 wejściami. 3 komparatory, a także pomiar czasu ładowania (CTMU), który umożliwia konstruowanie interfejsów dotykowych. Jest to dobry wybór do aplikacji ogólnego przeznaczenia.

Mikrokontroler jest wyposażony w fabrycznie wgrany firmware, który umożliwia szybkie połączenie i rozpoczęcie wysyłania na platformę AWS danych z wbudowanych sensorów światła i temperatury. Własny projekt można także wygenerować za pomocą darmowych bibliotek w MPLAB Code Configurator.

Dodatkowo płytka zawiera złącze mikroBUS, która pozwala dołączyć moduły rozszerzeniowe z tej rodziny. Ponadto moduł oferuje układ ładowarki baterii MCP73871 obsługujący ogniwa Li-Ion i LiPo.

Więcej informacji o płytce znajdziesz na stronie: https://www.microchip.com/en-us/development-tool/EV54Y39A

Aby zyskać szansę wygrania modułu PIC-IoT WA Development Board zarejestruj się na stronie https://page.microchip.com/Mk-WA.html

Reguły loterii:

  1. Organizatorem loterii jest firma Microchip.
  2. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest rejestracja na stronie firmy Microchip.
  3. Zgłoszenia przyjmujemy do 2 stycznia 2024 włącznie.
  4. Zwycięzcę wyłonią przedstawiciele firmy Microchip w terminie do 29 stycznia 2024.
  5. Firma Microchip wyśle nagrodę do laureata po nawiązaniu z nim kontaktu.
  6. Organizator ponosi wszelkie koszty wynikające z dostawy nagród, a także przepisów podatkowych.
Autor: Microchip