Kondensatory elektrolityczne HITANO pracujące od -40°C do 130°C w ofercie JM Elektronik

HITANO jest synonimem jakości w świecie kondensatorów elektrolitycznych. Coraz szersze stosowanie elektroniki – w szczególności w e-mobility – przekłada się na wzrost wymagań stawianych elementom elektronicznym, w szczególności w zakresie pracy w coraz to bardziej skrajnych temperaturach. W odpowiedzi, HITANO wprowadza na rynek najnowsze wysokotemperaturowe elektrolityczne kondensatory aluminiowe, które mogą efektywnie pracować w ekstremalnych temperaturach.

HITANO od lat bezawaryjnie zapewnia klientom produkty najwyższej jakość i trwałości. Trzy nowe serie ELA, EGA oraz EGB, które zaprezentował HITANO, mogą pracować w ekstremalnym zakresie temperaturowym od -40°C do aż +130°C. Podczas pracy w tym zakresie, kondensatory nie tracą swoich parametrów.

HITANO przykłada ogromną wagę do kontroli jakości i niezależności w procesie produkcyjnym. Firma wykorzystuje elektrolit wysokiej jakości, importowany bezpośrednio z Japonii, co pozwala na samodzielne przygotowywanie mieszanek.

Ta praktyka nie tylko zwiększa bezpieczeństwo produktów, ale również gwarantuje ich wyższą jakość w porównaniu z konkurencją. Firmę HITANO ominęły problemy wielu marek, postrzeganych nawet jako premium, które w praktyce korzystały z mniej pewnych źródeł elektrolitu.

W przeciwieństwie do wielu firm, które nie posiadają własnych działów badawczo-rozwojowych i zamiast tego polegają na outsourcingu, HITANO dysponuje własnymi, zaawansowanymi zespołami B&R. Pozwala to na pełną kontrolę nad procesem tworzenia elementów, od fazy projektowania aż po produkcję seryjną. Takie podejście minimalizuje ryzyko wypuszczenia na rynek produktów niespełniających kryteriów jakościowych.

HITANO gwarantuje wyjątkową żywotność swoich kondensatorów, oferując produkty z niską rezystancją ESR, która jest kluczowa dla efektywności i długowieczności kondensatorów. Firma zapewnia, że ich kondensatory elektrolityczne mogą pracować od 2.000 do 10.000 godzin w temperaturach od -40 do +130°C, co jest znaczącym osiągnięciem w branży.

Więcej informacji na stronie JM elektronik, dystrybutora HITANO w Polsce

O autorze