LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

DigiKey dodało do oferty w 2023 roku ponad 450 nowych dostawców i 1,7 miliona nowych produktów

DigiKey poinformował o znacznym poszerzeniu swojego portfolio w 2023 roku. Wzbogaciło się ono o ponad 450 nowych dostawców oraz o ponad 1,7 miliona nowych części. Przeszło 230 tysięcy z nich jest dostępnych na stanie magazynowym do sprzedaży.

Firma stale poszerza różnorodność produktów i dostawców o nowe kategorie dzięki platformie handlowej DigiKey, będącej wspólnym źródłem wszystkich innowacji technologicznych we wszystkich aspektach, w tym pustych płytek drukowanych, automatyki przemysłowej, rozwiązań probierczych i pomiarowych, rozwiązań Internetu rzeczy (IoT) oraz praktycznie wszystkich rzeczy związanych z innowacjami technologicznymi, a wszystko to w ramach pojedynczego środowiska zakupowego. Produkty z platformy handlowej są zwykle wysyłane w ciągu 1-5 dni bezpośrednio od dostawcy.

Autor: DigiKey
Firma DigiKey Electronics jest zarówno liderem, jak i ciągłym innowatorem w dystrybucji wysokiej jakości komponentów elektronicznych i produktów automatyki na całym świecie, dostarczając przeszło 12,6 miliona komponentów od ponad 2000 markowych producentów.