[LOTERIA] Wygraj zestaw rozwojowy Microchip PIC32MK MCJ Curiosity Pro

Microchip oraz portal Mikrokontroler organizują loterię, w której możesz wygrać zestaw rozwojowy PIC32MK MCJ Curiosity Pro Development Board. Każdy uczestnik otrzymuje kupon promocyjny na 15% rabatu i darmową wysyłkę zestawu.

Płytka PIC32MK MCJ Curiosity Pro to zestaw przeznaczony do budowania prototypów aplikacji opartych o mikrokontrolery z rodziny PIC32MK. Układy te zawierają 32-bitowy rdzeń o taktowaniu 120 MHz. Oferują 1 MB pamięci Flash zabezpieczonej przez kod ECC. Mikrokontrolery zawierają także przetworniki ADC 7 x 12-bit o próbkowaniu 3,75 MSPS, które można zaprogramować do próbkowania sekwencyjnego i częstotliwością aż 25,4 MSPS. Mamy też do dyspozycji wzmacniacze operacyjne, komparatory oraz przetworniki DAC.

Zestaw zawiera wbudowany programator i debuger, co oznacza, że do obsługi płytki nie jest potrzebny żaden zewnętrzny układ. Można dołączać dodatkowe płytki rozszerzeniowe poprzez złącza Arduino oraz Xplained Pro, które dają dostęp do wszystkich wyprowadzeń mikrokontrolera. Sama płytka umożliwia projektowanie szerokiego spektrum różnych aplikacji, w tym Bluetooth Audio, CAN, interfejsy graficzne, IoT, robotyka, a także projekty na etapie proof-of-concept.

Więcej informacji o zestawie znajdziesz na stronie https://www.microchip.com/en-us/development-tool/DT100113

Aby wziąć udział w loterii zarejestruj się na stronie https://page.microchip.com/Mk-MCJ.html

Reguły loterii:

  1. Organizatorem loterii jest firma Microchip.
  2. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest rejestracja na stronie firmy Microchip.
  3. Zgłoszenia przyjmujemy do 29 lutego 2024 włącznie.
  4. Zwycięzcę wyłonią przedstawiciele firmy Microchip w terminie do 29 marca 2024.
  5. Firma Microchip wyśle nagrodę do laureata po nawiązaniu z nim kontaktu.
  6. Organizator ponosi wszelkie koszty wynikające z dostawy nagród, a także przepisów podatkowych.

O autorze