[WEBINARIUM] Podstawy modelowania w oprogramowaniu SOLIDWORKS

Computer Controls zaprasza na webinarium dotyczące modelowania w środowisku Solidworks. Wydarzenie odbędzie się 8 lutego w godzinach 11.00-12.00.

SOLIDWORKS to zaawansowane oprogramowanie CAD, które umożliwia projektowanie i modelowanie w trójwymiarze dla różnych branż. Dzięki swobodnej manipulacji obiektami 3D użytkownicy mogą dokładniej analizować ich kształt i wymiary. Intuicyjny interfejs zapewnia łatwy dostęp do wszystkich funkcji, w tym narzędzi analizy i symulacji.

Podczas webinarium zaprezentowane zostaną kluczowe elementy podstawowego użytkowania SOLIDWORKS. Omówione zostaną zasady pracy w środowisku 3D, techniki otwierania i zapisywania plików, a także podstawowe elementy interfejsu użytkownika, takie jak ustawienia narzędzi, paski narzędziowe oraz skróty klawiaturowe. Dodatkowo, uczestnicy dowiedzą się o kreatorze kopiowania ustawień oraz o wymaganiach sprzętowych niezbędnych do sprawnego działania SOLIDWORKS na komputerze.

Link do rejestracji na wydarzenie: https://www.ccontrols.pl/pl_pl/wydarzenia/podstawy-modelowania-w-oprogramowaniu-solidworks

O autorze