Farnell oferuje pakiet LabVIEW+ od NI

Farnell poinformował, że wprowadza do oferty pakiet oprogramowania LabVIEW+ Suite firmy NI obejmujący narzędzia do pomiarów, analizy i testów LabVIEW Plus, TestStand, DIAdem i FlexLogger™, które ułatwiają inżynierom szybszą budowę zautomatyzowanych systemów testowych.

LabVIEW od 30 lat jest flagowym oprogramowaniem firmy NI, a dla kilku pokoleń inżynierów stanowi niezbędne narzędzie do rozwiązywania problemów dzięki możliwości przyśpieszenia pracy za pomocą programowania graficznego. Narzędzie sprowadza tworzenie interfejsu użytkownika do przeciągania i upuszczania wybranych elementów, a ponadto zapewnia możliwość łączenia się z dowolnymi przyrządami.

LabVIEW+ Suite zawiera cenione oprogramowanie TestStand firmy NI, które przyśpiesza pracę inżynierów nad rozwojem i wdrażaniem systemów w zakresie walidacji i produkcji; oprogramowanie DIAdem opracowane z myślą o przetwarzaniu, wizualizacji i upraszczaniu procesów określania podstawowych przyczyn problemów oraz FlexLogger do pozyskiwania danych bez konieczności programowania, które służy do szybszego i bardziej wydajnego planowania i wdrażania kryteriów testowania systemu.

Nowy pakiet LabVIEW+ Suite, który jest już dostępny w ofercie Farnell, pozwala zaoszczędzić nawet do 60% w porównaniu z zakupem poszczególnych aplikacji jako osobnych narzędzi.

LabVIEW+ Suite może pomóc inżynierom-programistom w podejmowaniu szybszych decyzji, wydajniejszym opracowywaniu prototypów i łatwiejszej walidacji pracy. Dostarczane przez oprogramowanie dane są cennym zasobem dla inżynierów chcących ułatwić i przyspieszyć swoją pracę.

Źródło: Materiały prasowe

O autorze