Wytrzymały komputer panelowy IEI UPC-F12M1-ADLP w ofercie JM elektronik

Komputer panelowy IEI UPC-F12M1-ADLP wyznacza nowe standardy w zakresie wytrzymałości i wydajności dla przemysłowych systemów komputerowych. Wyposażony jest w nowoczesny procesor Intel Alder Lake-P i zaprojektowany tak, aby sprostać najbardziej wymagającym środowiskom przemysłowym, oferując przy tym wszechstronność i niezawodność w każdych warunkach.

Komputer panelowy IEI UPC-F12M1-ADLP pracuje pod kontrolą procesora Intel Alder Lake-P, w tym wersji Celeron 7305E oraz i5-1250PE. Te procesory zapewniają wysoką wydajność przy zachowaniu efektywności energetycznej, co pozwala na szybkie przetwarzanie danych i płynną obsługę złożonych aplikacji przemysłowych bez nadmiernego obciążenia systemu.

Obudowa komputera spełnia surowe normy wojskowe MIL-STD-810F dla wibracji operacyjnych (przy użyciu dysku SSD), co zapewnia niezawodność w trudnych warunkach terenowych. Pełna ochrona IP66 gwarantuje, że system jest całkowicie odporny na pył i może wytrzymać silne strugi wody, co czyni go idealnym do użytku na zewnątrz oraz w środowiskach narażonych na wilgoć. Dodatkowo komputer oferuje szeroki zakres temperaturowy, który wynosi -20°C~60°C.

Ekran dotykowy PCAP z powłoką antyodblaskową i anty-UV umożliwia intuicyjne sterowanie nawet w jasnym świetle słonecznym i zapewnia dodatkową ochronę przed promieniowaniem UV. Kompatybilność z obsługą w rękawiczkach oraz na mokrym ekranie zapewnia elastyczność użytkowania w różnorodnych warunkach. Ekran ma przekątną 12,1 cala oraz rozdzielczość 1024:768 (4:3). Z jasnością wynoszącą 600 cd/m^2 oraz stosunkiem kontrastu 700:1, wyświetlacz zapewnia wyraźne i żywe kolory. Dzięki kątom widzenia 160° poziomo i 140° pionowo, komputer panelowy UPC-F12M1-ADLP gwarantuje dobrą czytelność z różnych perspektyw, co jest istotne w środowiskach, gdzie ekran może być oglądany z różnych pozycji.

Chłodzenie pasywne gwarantuje cichą pracę urządzenia, co jest szczególnie ważne w środowiskach wymagających minimalizacji hałasu, takich jak szpitale czy laboratoria. Ponadto, brak otworów wentylacyjnych ogranicza dostawanie się kurzu oraz pyłów do wnętrza obudowy. Aluminium odlewane ciśnieniowo zapewnia trwałość konstrukcji oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Różnorodne opcje łączności, w tym wsparcie dla Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.2, oferują szybką i stabilną komunikację bezprzewodową. Rozbudowane opcje interfejsu I/O oraz sloty rozszerzeń M.2 zapewniają łatwość dostosowania systemu do specyficznych potrzeb aplikacji, umożliwiając dodanie dodatkowego przechowywania danych czy rozszerzenie funkcji komunikacyjnych.

Rozbudowane opcje interfejsu I/O, w tym porty Ethernet, USB, RS-232/422/485 oraz CAN-bus, oferują wszechstronność podłączeń. Ponadto, komputer panelowy wyposażono w złącza rozszerzeń M.2, umożliwiające dodatkową konfigurację i rozbudowę systemu. Dodatkowo wszystkie złącza I/O można zasłonić zaślepką z wyprowadzonymi szczelnymi złączami M10.

Więcej informacji na stronie: https://jm.pl/pl/upc-f12m1-adlp_-zaawansowany-komputer-panelowy-od-iei-z-procesorem-intel-alder-lake-p_-pelna-ochrona-ip66-i-wytrzymaloscia-mil-std-dla-ekstremalnych-srodowisk-przemyslowych/816/aktualnosc/

O autorze