[WEBINARIUM] Altium Designer – edytor PCB 3D

Computer Controls organizuje webinarium dotyczące obsługi edytora PCB 3D w środowisku Altium Designer. Wydarzenie odbędzie się 14 maja 2024 w godzinach 11.00-12.00.

Niezależnie od tego, jakich produktów to dotyczy, płytki obwodów drukowanych stają się coraz gęstsze i coraz częściej są umieszczane w jak najmniejszych obudowach, często o wyrafinowanych kształtach. Przy dużym nacisku na czas realizacji projektu i dostarczenia produktu na rynek, projektant nie ma czasu na tworzenie prototypów płytek, w celu sprawdzenia ich rozmiaru, poprawnego wyrównania złącz i dopasowania do obudowy. Wszystkie te testy muszą być wykonywane już na etapie projektowania. Dzięki unikalnemu edytorowi PCB 3D, Altium Designer pozwala rozwiązać te problemy.

Podczas webinarium zaprezentowane zostaną funkcje programu w zakresie obsługi 3D, tworzenie modelu trójwymiarowego komponentu, edycję komponentów w edytorze PCB 3D, definiowanie reguł i sprawdzanie konfliktów, a także złożenie płytki PCB z obudową.

Webinarium jest dla wszystkich, a przede wszystkim dla inżynierów i projektantów systemów elektronicznych, szefów działów projektowych, studentów elektroniki i pracowników naukowych.

Spotkanie poprowadzi Dariusz Polus, ekspert techniczny programu Altium Designer.

Więcej informacji i możliwość rejestracji na webinarium

O autorze