Farnell publikuje przewodnik techniczny poświęcony stacjom ładowania do pojazdów elektrycznych

Farnell ogłasza publikację najnowszego przewodnika po rozwiązaniach dla stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Przewodnik jest kompleksowym źródłem informacji o wszystkich aspektach rozwoju stacji ładowania, od zarządzania energią po łączność i bezpieczeństwo.

Publikacja uwzględnia różnorodność wymogów stacji i ich odpowiednie zastosowania, uwzględniając tempo, w jakim pojawiają się one na osiedlach mieszkaniowych, w kompleksach handlowych, miejscach pracy, przestrzeniach publicznych oraz wyznaczonych miejscach do ładowania floty korporacyjnej. Bez względu na to, czy deweloper tworzy nowe rozwiązanie do sporadycznego ładowania pojazdów, czy też innowacyjne stacje szybkiego ładowania dla podróżujących, ten przewodnik ułatwi szybsze i pewniejsze opracowanie idealnej infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych do danego zastosowania.

Oprócz nowego przewodnika po rozwiązaniach firma Farnell zgromadziła bogate zasoby online na stronie dedykowanej rozwiązaniom do ładowania pojazdów elektrycznych – od szczegółów dotyczących modułów dystrybucji zasilania, ochrony wejść, złączy i bezpieczeństwa płatności po mikrokontrolery, sterowniki PLC i wszystko, co pomiędzy tymi elementami. Biblioteka materiałów dotyczących pojazdów elektrycznych jest już dostępna i obejmuje nie tylko szczegółowe informacje na temat praktycznego zastosowania oraz działania, ale także dane o każdym produkcie wraz z cenami.

O autorze