Rusza FTDI Community
Firma FTDI Chip ogłosiła uruchomienie nowego forum społecznościowego ftdicommunity.com, które będzie stanowiło dla użytkowników miejsce wymiany projektów i pomysłów z inżynierami z całego świata.
Na podstawie opinii dotychczasowych użytkowników kanałów wsparcia technicznego FTDI doszło do wniosku, że niezwykle korzystne byłoby stworzenie miejsca pozwalającego na wymianę projektów i pomysłów. Realizacja tego zamysłu umożliwi powstanie bazy wiedzy dostępnej dla wszystkich.
Forum społecznościowe zostało zatem zaprojektowany tak, aby zachęcić klientów do interakcji zarówno ze sobą, jak i z zespołami technicznymi FTDI oraz dzielenia się swymi pomysłami i projektami. Forum jest podzielone na pięć kategorii: dyskusje ogólne, sprzęt, oprogramowanie, sterowniki i publikowane projekty. Wraz z rozwojem bazy użytkowników na forum mogą pojawić się kolejne kategorie. Sugestie odnośnie dodatkowych tematów dyskusji można zgłaszać na adres admin@ftdicommunity.com.
Forum stanowi dodatek do obecnego serwisu wsparcia technicznego, który jest dostępny tutaj.


Przeciwko wrogim dronom i wojnie kognitywnej – wyniki EUDIS Defence Hackathon 2026
„Porządek po II wojnie nie przetrwa ery robotów”. Mocne wystąpienie Radosława Sikorskiego we Wrocławiu
Region DACH tkwi w fazie spadku zainteresowania sztuczną inteligencją 




