Wrocław dołącza do awangardy SmartCities wchodząc w zasięg sieci LoRaWAN
W sierpniu bieżącego roku przedstawiciele władz Wrocławia podpisali z jednym z operatorów telekomunikacyjnych list intencyjny, którego przedmiotem jest objęcie terenu miasta siecią LoRaWAN dla potrzeb SmartCity.
Komunikat nt. sieci LoRaWAN we Wrocławiu
Gratulujemy mieszkańcom Wrocławia dołączenia do elitarnego grona miast wykorzystujących technologię LoRaWAN dla polepszenia warunków życia.
JM elektronik dysponuje wiedzą i technologiami pokrywającymi w pełni spektrum technologii LoRaWAN. Przedstawicieli firm zainteresowanych potencjalną współpracą prosimy o kontakt pod adresem: microchip@jm.pl


Imec przedstawia 7-bitowy przetwornik analogowo-cyfrowy typu slope o częstotliwości 175 GS/s z masywnym przeplotem czasowym
Grupa Volkswagen osiągnęła globalny kamień milowy – wyprodukowała 5 mln napędów elektrycznych
Scanway osiągnął w 2025 roku blisko dwukrotny wzrost przychodów ogółem 


![https://www.youtube.com/watch?v=kmvM5hVSzCM Piata już edycja konferencji Hardware Design Masterclasses dla elektroników zaskoczyła frekwencją, tym bardziej, że spotkanie było dwudniowe. Film jest krótką relacją z wydarzenia, bazującą na wypowiedziach prelegentów. [materiał redakcyjny] Zapraszamy do obejrzenia!](https://mikrokontroler.pl/wp-content/uploads/2026/01/Rafal-tytulowe.png)

