O nas

Portal MIKROKONTROLER.pl powstał z myślą o elektronikach zajmujących się tą dziedziną techniki zawodowo oraz amatorach, dla których elektronika jest ważnym hobby lub pasją. Niezależnie od stopnia profesjonalnego przygotowania, zainteresowani znajdą w portalu MIKROKONTROLER.pl interesujące informacje, praktyczne porady, przeglądy tematyczne, kursy, a także informacje o ważnych rynkowych i technicznych nowościach, szkoleniach i wydarzeniach w branży.
Publikacje kierujemy do osób poszukujących fachowych informacji, porad, a także testów sprzętu pomiarowego. Stawiamy sobie za cel dostarczanie kompetentnych informacji elektronikom zainteresowanym współczesnymi podzespołami, technologiami i rynkiem elektronicznym.
Użytkownicy portalu MIKROKONTROLER.pl znajdą w nim publikacje i opracowania dotyczące nowoczesnych mikrokontrolerów i mikroprocesorów, układów programowalnych (CPLD i FPGA), Ethernetu w aplikacjach embedded, współczesnych pamięci półprzewodnikowych, nowoczesnych interfejsów komunikacyjnych, podzespołów analogowych i zasilających, transmisji radiowej (ISM) i wielu innych istotnych zagadnień. Udostępnione publikacje cechuje silna orientacja na praktyczne aspekty prezentowanych zagadnień i jednocześnie dbałość o ich wysoki poziom merytoryczny.
Portal MIKROKONTROLER.pl współpracuje z wieloma renomowanymi firmami działającymi na krajowym i europejskim rynku elektroniki: dystrybutorami, producentami urządzeń elektronicznych oraz biurami konstrukcyjnymi.
Portal MIKROKONTROLER.pl powstał w styczniu 2011 roku. Dzięki nieprzerwanej, konsekwentnej pracy nad powiększaniem zasobu praktycznych, wartościowych informacji stał się opiniotwórczym portalem zajmującym poczesne miejsce wśród polskich mediów poświęconych elektronice oraz istotnym źródłem wiedzy dla elektroników.
Portal MIKROKONTROLER.pl jest prowadzony przez firmę BTC Korporacja.

 

Treści publikowane w portalu MIKROKONTROLER.pl mają charakter informacyjny.
Redakcja portalu MIKROKONTROLER.pl dokłada wszelkich starań, żeby informacje w nim publikowane były prawdziwe i aktualne. Nie możemy jednak zagwarantować, że wszystkie publikowane informacje są dokładne, precyzyjne, aktualne i wyczerpujące.
Zastrzegamy sobie prawo wprowadzania poprawek w każdej chwili i bez uprzedzenia.