Pobierz e-book z tłumaczeniami artykułów RAQ

Już od 2005 roku firma Analog Devices publikuje artykuły z serii RAQ. Nazwę można przetłumaczyć jako Rzadko zadawane pytania, co w pełni odzwierciedla treść publikacji – opisuje ona rozwiązywanie rzadko występujących, ale stuprocentowo rzeczywistych problemów użytkowników. Autorami artykułów są doświadczeni inżynierowie Analog Devices, którzy w lekki i przystępny sposób tłumaczą nawet najbardziej zawiłe zagadnienia.

Tłumaczenia artykułów z serii RAQ ukazują się na stronie Mikrokontroler.pl od września 2016 roku. Naszym pierwszym tłumaczeniem był tekst „Jak wybrać precyzyjny wzmacniacz operacyjny? Zaufaj Złotowłosej”. Od tej pory opublikowaliśmy już 39 odcinków serii i nie zamierzamy na tym poprzestać. Zachęcamy także do śledzenia strony https://mikrokontroler.pl/tag/raq/ gdzie zebraliśmy wszystkie artykuły i gdzie cały czas ukazują się nowe teksty z serii.

Teraz prezentujemy Państwu e-book, w którym znalazły się tłumaczenia najlepszych artykułów z serii. Wydanie polecamy zarówno początkującym, jak i doświadczonym elektronikom, którzy również znajdą w nim coś dla siebie.

Uwaga! Aktualnie mogą wystąpić przejściowe problemy przy pobieraniu plików za pomocą urządzeń firmy Apple. W miarę możliwości prosimy skorzystać z innego urządzenia. Przepraszamy za niedogodności

Pobierz e-book z wybranymi najlepszymi tekstami z serii RAQ

    O autorze