Przemysłowe wersje programatorów Elnec dla zautomatyzowanych urządzeń firm zewnętrznych

 

 

 

 

Elnec, wiodący europejski dostawca rozwiązań z dziedziny programowania pamięci NAND Flash, mikrokontrolerów i innych urządzeń programowalnych, ogłosił, iż stworzone przez firmę programatory BeeHive204AP oraz BeeProg2AP (przemysłowe wersje programatorów BeeHive204 i BeeProg2) zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w automatycznych programatorach firm zewnętrznych i automatycznych urządzeniach testującym (ATE) są już dostępne na rynku.

Programatory zostały wyposażone w kilka ulepszeń, które z pewnością docenią wytwórcy układów elektronicznych i centra programujące. Mianowicie, wymiary programatorów zostały zmniejszone, obudowy są bardziej stabilne mechanicznie, a moduły programujące mają odmienna konstrukcję, która także pozwala osiągnąć większą stabilność. By umożliwić łatwe i wygodne podłączanie programatorów do automatycznych urządzeń firm zewnętrznych, aplikacja Elnec odpowiedzialna za zdalne sterowanie zyskała dalsze udoskonalenia.

Elnec podtrzymuje tradycję produkowania urządzeń wysokiej jakości i zapewnia unikalną, obowiązującą na całym świecie trzyletnią gwarancję na tę serie programatorów przeznaczonych do zastosowań przemysłowych. Aktualizacje oprogramowania urządzeń, odpowiednie dla nowych modeli, są dostępne bezpłatnie na stronie Elnec. Firma zapewnia aktywne wsparcie i publikuje nowe oprogramowanie średnio raz na dwa dni robocze! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom producentów, Elnec oferuje również rabaty na moduły programujące.

Kontakt: elnec@elnec.com. Więcej informacji na stronie internetowej www.elnec.com.

O autorze