TME zaprasza na szkolenie produktowe Microchip

08-XI-2011, hotel Qubus, Uniwersytecka 13, Katowice

Firma TME Sp. z o.o., oficjalny dystrybutor Microchip, ma przyjemność zaprosić swoich Klientów do udziału w jednodniowym szkoleniu, którego celem będzie prezentacja najnowszych produktów i rozwiązań Microchip.

Szkolenie odbędzie się w dniu 08 listopada 2011 roku w hotelu Qubus w Katowicach przy ulicy Uniwersyteckiej 13. Godziny szkolenia 08:30-16:00

Podczas szkolenia zostaną omówione następujące tematy:

  • rozwiązania Microchip dedykowane obsłudze wyświetlaczy graficznych połączone z prezentacją zestawów uruchomieniowych PIC32 MEB (Multimedia Expansion Board), PIC32 LCC (Low-Cost Controllerless) i PIC24FJ256DA210 Development Kit.
  • rozwiązania Microchip w zakresie łączności (transmisja w standardach GPS, GPRS, Wi-Fi) wraz z prezentacją.
  • rozwiązania Microchip w zakresie technologii mTouch™ – obsługa klawiatur pojemnościowych, indukcyjnych oraz paneli dotykowych w warunkach przemysłowych (duży poziom zakłóceń).

Szkolenie jest skierowane do inżynierów projektantów, jest bezpłatne, ma charakter techniczny (prezentacje i video). Prowadzone będzie w języku angielskim przez inżynierów z europejskiego biura Microchip w Austrii.

Warunkiem wzięcia udziału w szkoleniu jest zgłoszenie uczestnictwa. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia proszę przysyłać mailem na adres microchip@tme.pl do dnia 31 października 2011 podając dane kontaktowe osób chcących wziąć udział w szkoleniu. Dodatkowe informacje udzielone zostaną zwrotnie poprzez e-mail.

O autorze