Seminarium internetowe dotyczące programu CadSoft EAGLE V6

Portal element14 zaprasza do udziału w seminarium internetowym „EAGLE Beginners – Doing the Basics with EAGLE V6”, które dotyczyć będzie najnowszej, szóstej już wersji oprogramowania CadSoft EAGLE. Seminarium odbędzie się 13 grudnia (godz. 17:15, czas trwania: 2 godziny) i zostanie przeprowadzone w języku angielskim. Więcej informacji o tym wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej portalu element14. Wzięcie udziału w seminarium wymaga rejestracji.

EAGLE to program komputerowy służący do projektowania obwodów drukowanych (PCB – Printed Circuit Board). Składa się z trzech głównych modułów: edytora schematów, edytora płytek drukowanych oraz narzędzia autoroutera. Oprogramowanie to zyskało popularność dzięki swojej funkcjonalności, prostocie obsługi, dostępnej darmowej (z ograniczeniami) wersji oprogramowania i niskiemu kosztowi zakupu. Program dostępny jest dla systemów operacyjnych Linux, Mac OS i Windows.

Więcej o CadSoft EAGLE V6 można dowiedzieć się z poniższego filmu, w którym przedstawiono nowości i usprawnienia wprowadzone w najnowszej wersji programu:

O autorze