Internetowe seminaria dotyczące środowiska programistycznego Atollic TrueSTUDIO
Firma Atollic, producent narzędzi programistycznych dla systemów wbudowanych, organizuje cykl seminariów internetowych dotyczących środowiska programistycznego TrueSTUDIO. W trakcie każdego seminarium przedstawione zostaną narzędzia rozwojowe i testowe wchodzące w skład pakietu TrueSTUDIO, podczas pracy z kodami źródłowymi przykładowych projektów. Do wzięcia udziału w seminarium wymagane jest wysłanie maila na adres customer.sales.us@atollic.com. W wiadomości należy wpisać informację o dacie i godzinie seminarium, w którym chce się wziąć udział. W odpowiedzi wysłany zostanie mail z adresem strony internetowej seminarium.
Daty seminariów:
24.01, 25.01, 31.01, 01.02, 07.02, 08.02, 14.02, 15.02.
Więcej informacji na temat seminariów można znaleźć na stronie internetowej firmy Atollic.


LIDROTEC i TRUMPF przyspieszają proces cięcia struktur krzemowych w branży półprzewodnikowej
Rapidise staje się światowym liderem w branży elektronicznej dzięki dziesięciokrotnemu wzrostowi przychodów
Polska i Niemcy wzmacniają współpracę kolejową. Impuls dla rozwoju transgranicznej mobilności i sieci kolei dużych prędkości w UE 


![https://www.youtube.com/watch?v=kmvM5hVSzCM Piata już edycja konferencji Hardware Design Masterclasses dla elektroników zaskoczyła frekwencją, tym bardziej, że spotkanie było dwudniowe. Film jest krótką relacją z wydarzenia, bazującą na wypowiedziach prelegentów. [materiał redakcyjny] Zapraszamy do obejrzenia!](https://mikrokontroler.pl/wp-content/uploads/2026/01/Rafal-tytulowe.png)

