AltiumLive Content Store – nowe komponenty zunifikowane

Firma Altium poinformowała o udostępnieniu nowej kolekcji komponentów zunifikowanych w AltiumLive Content Store. Obejmuje ona trzy nowe rodziny komponentów do układów zasilających firmy STMicroelectronics.

Udostępnione zostały komponenty STMicroelectronicsz rodzin: DC-DC Conversion, Switching Regulator oraz Voltage Reference – łącznie prawie 300 elementów. Rozszerzają one zbiór komponentów ST dostępnych z AltiumLive Content Store, który wcześniej zawierał już mikrokontrolery z rodziny STM8 i STM32, sensory oraz układy MEMS.

Nowe komponenty, opracowane przez Altium Content Development Center w połączeniu z STMicroelectronics, zawierają wszystkie modele i dane niezbędne do ich natychmiastowego wykorzystania w programie Altium Designer – włączając informacje o dostawcach, ceny i dostępność w czasie rzeczywistym. Użytkownik ma do nich bezpośredni dostęp poprzez panel Vault Explorer w Altium Designer 10.

Aby obejrzeć i wybrać komponenty z Content Store, należy poszukać przycisku “Go to Vault”, przeglądając elementy na stronach Unified Components. Z tego miejsca można również pobrać elementy w formie biblioteki zintegrowanej, jako plik ZIP dla danej rodziny.

Dla przypomnienia, na stronach Unified Components znajdują się biblioteki zintegrowane dla pozostałych rodzin ST oraz dla innych dostawców elementów – łącznie ponad 200 bibliotek zintegrowanych.

O autorze