Seminarium on-line „Jak w 45 minut rozpocząć pracę z systemem operacyjnym Micrium OS-III na platformie AVR UC3”

Portal element14 zaprasza na seminarium internetowe przeznaczone dla programistów chcących wykorzystać pełną funkcjonalność 32-bitowych mikrokontrolerów AVR UC3 firmy Atmel, w oparciu o system operacyjny czasu rzeczywistego Micriµm’s µC/OS-III. Prezentowany system operacyjny pozwala na znaczne ułatwienie pisania wielozadaniowych aplikacji, które są łatwe w obsłudze. Seminarium poprowadzi Matt Gordon (inżynier z firmy Micrum), który pokaże w jaki sposób uruchomić jądro systemu czasu rzeczywistego oraz sposób jego działania na mikrokontrolerze AVR UC3. Demonstracja odbędzie się na płytce ewaluacyjnej EVK1100 firmy Atmel. Wszyscy uczestnicy seminarium będą mieli możliwość pobrania kodu prezentowanego przez Matta Gorgona, tak by móc od razu go wykorzystać. Spośród uczestników biorących udział seminarium zostanie rozlosowane 10 licencji oprogramowania Micrium µC/Probe o wartości 1000 USD.

Aby móc aktywnie uczestniczyć w webinarium zalecane jest skorzystanie z przygotowanego oprogramowania umieszczonego serwerze ftp.micrium.com (użytkownik: Atmel_Webinar hasło: NK5v2ksb).

Rejestracja na seminarium dostępna jest poprzez stronę internetową. Więcej informacji o seminarium dostępnych jest na stronie portalu element14.

Data seminarium:
15 lutego, godzina 19:00

O autorze