RS prezentuje europejski Katalog Elektroniczny

Firma RS Components ogłosiła premierę nowego Katalogu Elektronicznego w Europie. Znany z pionierskich rozwiązań dystrybutor całkowicie odmienił format katalogu. Nowy Elektroniczny Katalog RS oferuje zaawansowane funkcje przeglądania 80 000 najpopularniejszych produktów firmy. Pozwala on klientom na przeglądanie pełnych linii produktów, akcesoriów i powiązanych produktów w formie elektronicznej.

Nowy Katalog Elektroniczny dostępny jest w 6 językach oraz w 23 wersjach lokalnych. Można go pobrać, a następnie przeglądać w dostosowywanym do potrzeb użytkownika pliku PDF. Katalog umożliwia użytkownikom wybór wybranych interesujących linii produktów oraz wyszukiwanie, porównywanie i filtrowanie produktów.

Użytkownicy mają możliwość:

  • Przeglądania Katalogu Elektronicznego strona po stronie
  • Szybkiego przełączania pomiędzy działami
  • Wyszukiwania według numeru artykułu, numeru części producenta, typu produktu lub numeru strony
  • Tworzenia zakładek stron oraz tworzenia i zapisywania notatek do użytku w przyszłości
  • Łatwej nawigacji dzięki funkcji zapisywania ostatnio przeglądanych stron.

Poprzez połączenie z Internetem Katalog Elektroniczny bez problemu łączy się z witryną RS Components, dzięki temu użytkownik uzyskuje najnowsze informacje o produkcie oraz o cenach. W trybie połączenia z Internetem użytkownik ma dostęp do wszystkich dodatkowych informacji online, takich jak najnowsze karty danych technicznych oraz możliwość szybkiego i wygodnego zamawiania produktów online.

O autorze