LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Firma RS Components wyróżniona przez Honeywell Sensing and Control

Firma RS Components, dystrybutor podzespołów i komponentów elektronicznych oraz produktów dla działów utrzymania ruchu, została wyróżniona nagrodą “EMEA Catalogue Distributor of the Year” przez Honeywell Sensing and Control. Wyróżnienie to jest odzwierciedleniem imponujących wyników sprzedaży i ogólnej współpracy firm RS i Honeywell w Europie, na Środkowym Wschodzie i w Afryce (EMEA) w roku 2011.

Dzięki ofercie ponad 50 000 produktów, od łączników migowych, wyłączników krańcowych, przerzutników dwustabilnych i ciśnieniowych wyłączników bezpieczeństwa po czujniki położenia, prędkości i przepływomierze powietrza, Honeywell S&C oferuje produkty spełniające wymogi każdej branży i potrzeby każdej firmy. Jako strategiczna jednostka organizacyjna grupy Honeywell’s Automation and Control Solutions Honeywell S&C stanowi kompletną i konkurencyjną globalnie odpowiedź na wymagania rynku.

RS i Honeywell współpracują od ponad dwóch dekad, dostarczając klientom rozwiązania z zakresu automatyki i sterowania z różnorodnych gałęzi przemysłu. Jako największy dystrybutor Honeywell w regionie EMEA firma RS uzyskała najlepsze dotychczas całoroczne wyniki sprzedaży w 2011 r., zwiększając liczbę punktów sprzedaży (POS) i nowych klientów.

Szerokie portfolio produktów i dokumenty techniczne Honeywell dostępne są na stronie internetowej RS pod adresem www.rspoland.com.