LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Silicon Labs ogłasza przyjazny dla klienta program sprzedaży mikrokontrolerów

Firma Silicon Laboratories rozpoczęła realizację przyjaznego klientom programu sprzedaży mikrokontrolerów, który przyspieszy wprowadzanie produktów na rynek oraz da klientom alternatywę realizacji projektu z zaoszczędzeniem miejsca na płytce drukowanej. Nowy program sprzedaży oferuje zakup chipów bez obudowy i umożliwia realizację minimalnej ilości zamówienia już od jednego wafla krzemowego, w przeciwieństwie do analogicznych programów u producentów konkurencyjnych, w których typowo wymaga się bardzo dużych ilości zamówieniowych. Program firmy Silicon Laboratories obejmuje 8-bitowe mikrokontrolery serii 8051 tej firmy oraz nową rodzinę 32-bitowych mikrokontrolerów Precision32 opartych na rdzeniu ARM Cortex-M3.

Nowy program sprzedaży firmy Silicon Labs oferuje wyjątkową metodologię testowania układów, która umożliwia sprzedaż w pełni sprawdzonych wafli. Dodatkowo, klienci mają możliwość skorzystania z opcji dostarczenia oprogramowania fabrycznego, którego wgranie do mikrokontrolerów na etapie produkcji skraca czas wprowadzania produktów na rynek.

Więcej informacji na temat programu sprzedaży mikrokontrolerów firmy Silicon Labs w postaci wafli krzemowych można znaleźć na stronie internetowej lub przez bezpośredni kontakt z firmą Silicon Labs drogą emailową.