Szkolenie Farnell element14 i Microchip

Microchip i Farnell organizują jednodniowe szkolenie, w trakcie którego zaprezentują narzędzia, praktyczne aspekty i porady wskazujące, w jaki sposób zredukować czas opracowania projektu, jak ponownie wykorzystywać wcześniej użyte elementy, narzędzia i kod programów oraz jak modyfikować projekty, aby dostosowywać je do zmieniających się wymagań i założeń.

  • Dowiedz się, jak łatwo jest przenieść projekt stworzony z użyciem 8-bitowego mikrokontrolera do urządzenia z mikrokontrolerem 16- lub 32-bitowym;
  • Zobacz, w jaki sposób uproszczony zestaw narzędzi pozwala skrócić czas projektowania;
  • Naucz się ponownie wykorzystywać dawniej napisany kod programów;
  • Wszystkie tematy będą omawiane na przykładzie najnowocześniejszych technologii obejmujących niski pobór mocy oraz interfejsy użytkownika i komunikacyjne.

Opłata za uczestnictwo w seminarium wynosi 208.32 PLN* i obejmuje koszt rezerwacji miejsca na spotkaniu, płytki demonstracyjnej „One PIC MCU Platform” i programatora PICkit 3. Na płytce demonstracyjnej, którą otrzymają uczestnicy seminarium zamontowane są trzy mikrokontrolery: PIC16, PIC24 i PIC32, pięć pojemnościowych przycisków dotykowych, wyświetlacz siedmiosegmentowy, diody LED i bateria. Aby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się na stronie. Szkolenie odbędzie się 21 czerwca 2012 roku w Warszawie w Centrum Konferencyjnym PIAP.

*Plus koszty dostawy zamówienia online – 20PLN.

O autorze