Aplikacje dla systemu Android – webinarium firm Digi i Gamma

Firma Gamma jako dystrybutor firmy Digi International w Polsce, ma przyjemność zaprosić Państwa do przyłączenia się do bezpłatnego webinarium, aby uzyskać informacje jak Digi umożliwia szybki rozwój podłączonych urządzeń wbudowanych z wykorzystaniem systemu Android™ oraz iDigi® Connector™ dla systemu Android.

Android to silny, open-sourceowy framework, który nadaje się idealnie dla rozwoju aplikacji wbudowanych. Digi stworzył pierwszy zestaw dla rozwoju aplikacji wbudowanych Android, w tym API oraz wsparcie dla funkcji potrzebnych w rozwoju urządzeń. Kiedy połączymy platformę iDigi oraz moduły ConnectCore oparte na potężnych procesorach Freescale i.MX działających na rdzeniu ARM Cortex A8, otrzymamy kompletny zestaw dla stworzenia inteligentnych, podłączonych urządzeń, które docierają na rynek w rekordowym czasie i zapewnią funkcje, których obecni klienci chcą.

Uczestnicy webinarium dowiedzą się m.in:     

  • Jak Digi dostosował system Android dla rynku wbudowanych urządzeń?
  • Jak korzystać z systemu Android aby szybko zaimplementować interfejs użytkownika oraz funkcje multimedialne?
  • Jak system Android pomaga w uniknięciu typowych pułapek w rozwoju aplikacji?
  • Jak korzystać z platformy iDigi, aby tworzyć inteligentne, podłączone urządzenia?
  • Jak połączyć urządzenia z oprogramowaniem dla smartfonów dla zdalnego zarządzania urządzeniami?

Rejestracja dostępna jest pod adresem. Webinarium jest bezpłatne i odbędzie się w dniu 28 czerwca o godzinie 2.00 czasu środkowo-europejskiego, oraz prowadzone będzie w języku angielskim. Doświadczeni pracownicy firmy Digi International udzielą uczestnikom wszelkich odpowiedzi na pytania związane z tematem webinarium.

O autorze