LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Webinaria firm MSC i Renesas poświęcone rozwiązaniom dla systemów oświetlenia LED

Firmy MSC Gleichmann i Renesas rozpoczynają serię bezpłatnych seminariów internetowych skupionych wokół wykorzystania mikrokontrolerów do sterowania oświetleniem LED. Seria seminariów składa się z krótkich sesji, podczas których omówione zostaną najważniejsze trendy w dziedzinie oświetlenia LED oraz przykłady aplikacji projektowanych pod kątem poprawy komfortu użytkowania, obniżenia kosztów budowy, zwiększenia funkcjonalności itp. Omawiane systemy oświetlenia z reguły opierać się będą na mikrokontrolerach RL78/I1A firmy Renesas Electronics. Są to układy dedykowane do zastosowania w aplikacjach oświetlania LED zasilanych prądem stałym.

Pierwsze seminarium internetowe poświęcone będzie narzędziom graficznym i układom obsługującym standard DALI (rejestracja).

Weminarium jest organizowane przez firmę MSC Gleichmann, a biorą w nim udział eksperci od oświetlenia z firmy Renesas Electronics. Weminarium przeznaczone jest dla projektantów sprzętu i oprogramowania, kierowników R&D, menadżerów projektów, integratorów systemów i konsultantów.

Data wydarzenia: 05.07.2012 r.