RS Components wprowadza do swojej oferty diody LED wysokiej mocy firmy OSRAM

 

Firma RS Components ogłosiła wprowadzenie do oferty diody wysokiej mocy OSLON Square LED firmy OSRAM Opto Semiconductors. Dioda ta została zaprojektowane do różnorodnych zastosowań w oświetleniu wewnętrznym i zewnętrznym, na przykład w żarówkach typu retrofit, panelach LED, lampach punktowych, latarkach i oświetleniu ulicznym. 

Solidna dioda OSLON Square LED, zaprojektowana z użyciem najnowszej technologii power chip, pracuje przy maksymalnym natężeniu prądu 1.5 A i pozostaje wydajna nawet przy najwyższym natężeniu. OSLON Square dostarczana jest w kompaktowej obudowie do montażu powierzchniowego o niewielkich wymiarach 3 x 3 mm. Jest to najmniejsza dioda LED wysokiej mocy na rynku, idealna do zastosowania w aplikacjach, w których wymagany jest maksymalny strumień, na przykład w lampach LED. Biała, odblaskowa warstwa na obudowie kieruje światło do optyki wtórnej, aby zagwarantować najwyższą efektywność strumienia świetlnego.

Diody OSLON Square LED dostępne są w szerokim zakresie temperatury barw oraz współczynników oddawania barw. System fine bin firmy OSRAM obejmuje obszar dwustopniowej elipsy MacAdams, zapewniając idealną konsystencję barw dla wszystkich zastosowań oświetleniowych. Najnowsza technologia konwersji fosforu zapewnia pełną stabilność temperatury barw przez dłuższy czas. W połączeniu z idealnie niską wartością oporu termicznego 3.8 K/W możliwa jest niska temperatura robocza, co poprawia wydajność systemu.

Diody OSLON Square LED dostępne są w sprzedaży i wysyłane z magazynów RS Components już w dniu złożenia zamówienia. Więcej informacji na stronie www.rspoland.com.

O autorze