LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Cztery zestawy ewaluacyjne do sterowania silnikiem BLDC od firmy Texas Instruments

 

 

Firma Texas Instruments opracowała cztery zestawy ewaluacyjne do sterowania bezszczotkowym silnikiem prądu stałego (BLDC – BrushLess Direct-Current): jeden z 16-bitowym mikrokontrolerem MSP430, dwa z 32-bitowym mikrokontrolerem Hercules (rdzeń ARM Cortex-R4F) i jeden z 32-bitowym mikrokontrolerem Stellaris (rdzeń rdzeń ARM Cortex-M4). Każdy zestaw jest kompletną sprzętową platformą do sterowania silnikiem i zawiera dedykowane oprogramowanie (pakiet do tworzenia oprogramowania Code Composer Studio, aplikację InstaSPIN-BLDC oraz przykładowe kody źródłowe), co pozwala na łatwe rozpoczęcie pracy i przyspiesza proces projektowania aplikacji docelowej.

Wyposażenie każdego zestawu obejmuje płytkę bazową, płytkę z mikrokontrolerem, zasilacz, przewód USB, silnik oraz płytę CD z materiałami i oprogramowaniem. Płytka z mikrokontrolerem ma postać karty ze złączem DIMM (100 pinów) i jest mocowana w kompatybilnym z nim gnieździe na płytce bazowej.

Szczegółowa konfiguracja sprzętowa zestawów:

Dystrybutorem produktów firmy Texas Instruments w Polsce jest Silica Warszawa: Avnet EM Sp. z o.o., ul. Marynarska 11, 02-674 Warszawa, tel.: 22 2565760, fax: 22 2565766, http://www.silica.com, e-mail:  warszawa@silica.com.