Seminarium internetowe o mikrokontrolerach Kinetis L

 

 

 

Firma Freescale, przy wykorzystaniu portalu internetowego element14 zorganizuje seminarium internetowe (webinarium), które poświęcone będzie opartym na 32-bitowym rdzeniu ARM Cortex-M0+ mikrokontrolerom Kinetis L.

W pierwszej części seminarium omówiona zostanie rodzina mikrokontrolerów Kinetis L. Przedstawione zostaną cechy wyróżniające te układy na rynku: niskie zużycie energii, łatwość użycia, wydajność zasoby wewnętrzne, dostępność i skalowalność.

W kolejnej części seminarium przedstawione zostaną dostępne narzędzia dla mikrokontrolerów Kinetis L, zarówno sprzętowe, jak i programistyczne, które ułatwiają i przyspieszają proces projektowania.

W ostatniej części seminarium zaprezentowana zostanie płytka ewaluacyjna Freescale Freedom z pochodzącym z rodziny Kinetis L mikrokontrolerem KL25Z oraz z interfejsem sprzętowym (programatorem/debugerem) openSDA. Płytka ta dostępna będzie w sprzedaży w ostatnim okresie września.

Seminarium poprowadzą absolwenci Uniwersytetu w Austin w Teksasie i jednocześnie inżynierowie firmy Freescale: Michael Norman i Eduardo Monta?ez.

Termin seminarium: 12.09.2012 r.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej portalu element14.

O autorze