Seminarium Mentor Graphics: testowanie i weryfikacja FPGA

 

 

 

Firma Gamma jako dystrybutor oprogramowania Mentor Graphics zaprasza wszystkich chętnych na całodniowe seminarium poświęcone procesom testowania i weryfikacji FPGA.

Jeśli proces testowania i weryfikacji FPGA zajmuje projektantowi coraz więcej czasu, jedynym rozwiązaniem problemu jest zastosowanie dobrze znanych metod automatyzacji:

  • Assertions,
  • code coverage,
  • UVM-Express.

Optymalnym rozwiązaniem jest zastosowanie któregoś z pakietów – ModelSim lub Questa, które to umożliwiają. Istotnym parametrem wyboru wersji oprogramowania jest dopasowanie jego możliwości do wymagań jakie projektant spotyka w swoich rozwiązaniach. Naturalną konsekwencją poprawnej oceny jest optymalizacja ceny jaką trzeba zapłacić za konkretną wersję oprogramowania. Oba te zagadnienia – zapoznanie się z możliwościami metod automatyzacji procesu testowania i weryfikacji oraz umiejętność dopasowania konkretnych wersji oprogramowania Mentor Graphics do konkretnych sytuacji będą podstawowym zadaniem seminarium.

Przekrój zagadnień (metod automatycznego testowania i weryfikacji) odpowiada praktycznie całemu przekrojowi tworzenia rozwiązań w FPGA, od średnio skomplikowanych aż po wysoce zaawansowane. Dlatego odpowiednio do skali komplikacji rozwiązań Mentor Graphics oferuje różne wersje produktów od ModelSim DE do Questa w odpowiednio dopasowanych cenach.

Seminarium z cyklu FPGA Verification Forum 2012 będzie prowadzone w języku angielskim przez wybitnych specjalistów Mentor Graphics zajmujących się w powyższą problematyką.

W celu zarejestrowania się do seminarium należy dokonać rejestracji na stronie producenta pod adresem.

Termin i miejsce seminarium

1 października 2012r. (w godzinach 9.00 – 15.45) – Golden Floor Plaza, al. Jerozolimskie 123A, Warszawa

O autorze