„Środa z Pracodawcą” na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej

 

 

„Środa z pracodawcą” jest to cykl seminariów i warsztatów poświęconych szeroko pojętej tematyce poszukiwania praktyk studenckich i pracy oraz spotkań z pracodawcami oferującymi praktyki lub pracę dla studentów. Celem cyklu jest ułatwienie studentom wejścia na rynek pracy i sprawnego poruszania się po tym rynku oraz nawiązywania kontaktów z praktykodawcami i pracodawcami. Seminaria odbywają się w środy, zwykle w godzinach od 1615 do 1800, w Auli 133, w Gmachu Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych.

W ramach cyklu, przewidywane są spotkania z specjalistami wszelkich dziedzin pozwalających kształtować umiejętności przydatne w trakcie poszukiwania praktyki lub pracy, przedstawicielami firm rekrutacyjnych oraz reprezentantami przedsiębiorstw/instytucji oferujących praktyki lub pracę dla elektroników i informatyków. Seminariom będą okazjonalnie towarzyszyć całodniowe imprezy promujące praktyki lub pracę organizowane przez zainteresowane przedsiębiorstwa/instytucje w holu Gmachu Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych przed aulą 133.

Seminaria są przeznaczone głównie dla studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Zaproszeni są również studenci innych wydziałów, ponieważ wiedza i umiejętności przydatne na rynku pracy w małym stopniu zależą od specjalności, a pracodawcy często poszukują nie tylko elektroników, czy informatyków, ale również specjalistów z innych dziedzin.

Władze Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej zapraszają przedstawicieli przedsiębiorstw/instytucji oferujących praktyki lub pracę dla elektroników lub informatyków do uczestnictwa w seminariach i imprezach promocyjnych. Sprawami organizacyjnymi zajmuje się pani Małgorzata Kowalska, tel. 22 234 7434, pok. 508, 5 piętro Gmach Elektroniki, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, ul. Nowowiejska 15/19.

O autorze