RS Components rozszerza ofertę modeli 3D CAD dla inżynierów

 

 

 

 

Firma RS Components (RS) stworzyła nową stronę internetową 3D-CAD, która umożliwia klientom szybszy i łatwiejszy dostęp do obszernej biblioteki ponad 30 000 modeli 3D CAD od ponad 40 producentów, które można pobierać bezpłatnie.

Dodatkowa funkcjonalność nowej strony 3D CAD umożliwia użytkownikom wyszukiwanie modeli 3D według kategorii produktu i producenta oraz posiada wbudowaną funkcję podglądu modelu – dzięki temu inżynierowie mogą łatwiej i szybciej lokalizować, przeglądać i pobierać żądane modele z szerokiej kolekcji komponentów obejmującej m.in. złącza, przekaźniki, przełączniki i półprzewodniki.  Nowa strona zawiera również film instruktażowy na temat wyszukiwania i pobierania modeli 3D CAD, najczęściej zadawane pytania oraz informacje o formatach i oprogramowaniu do projektowania i modelowania 3D CAD.

Dostęp do obszernej biblioteki modeli 3D CAD firmy RS możliwy jest również poprzez bibliotekę komponentów ModelSource na stronie DesignSpark, społeczności internetowej RS dla inżynierów.

O autorze