Seoul przyspiesza sprzedaż diod MJT

 

 

 

Firma Seoul Semiconductor ogłosiła zwiększenie dostaw diod MJT do 10 milionów sztuk miesięcznie. MJT (Multi Junction Technology) to oznaczenie serii wielozłączowych diod LED firmy, wykorzystujących technologię Acrich. Ich dużą zaletą jest osiągana wydajność do 100 lumenów z wata oraz dostępność w standardowych obudowach 5630 oraz 3528.

W serii MJT znaleźć można diody w wersjach pracujących z napięciem 19, 22 i 32 V i o szerokiej gamie temperatur barwowych (2700-6500 K). Co więcej, wg zapewnień producenta są one optymalizowane pod kątem pracy w standardowych systemach oświetlenia LED-owego, takich jak A19 czy PAR.

W odróżnieniu od typowych rozwiązań, wymagających skomplikowanych układów do połączenia różnych chipów LED, seria MJT została zaprojektowana z ogniwami połączonymi w technologii wielozłączowej, co pozwala na zastąpienie kilku chipów jednym i pracę z wysokimi napięciami. Skutkuje to m.in. tym, że diody MJT wymagają bardzo małych układów zewnętrznych do współpracy z typowymi ściemniaczami.

Szczegółowe informacje dotyczące diod MJT można znaleźć na ich stronie produktowej.

Więcej informacji: Soyter Sp. z o.o., Klaudyn, ul. Ekologiczna 14/16, 05-080 Izabelin, http://www.soyter.pl.

O autorze