SILICA partnerem dystrybucyjnym firmy Philips Lumileds w Europie

 

 

 

 

Firmy Silica oraz Philips Lumileds podpisały umowę dystrybucyjną, która wchodzi w życie w trybie natychmiastowym. Zgodnie z warunkami umowy, SILICA będzie prowadzić działalność sprzedaży, marketingu i pomocy technicznej w odniesieniu do pełnej oferty produktów LED firmy Philips Lumileds na terenie całej Europy.

Włączenie firmy SILICA do sieci partnerów dystrybucyjnych umożliwi firmie Philips Lumileds zaspokojenie rosnącego popytu na jej rozwiązania oświetleniowe oraz dalsze wzmocnienie swoich struktur usługowych i wsparcia technicznego w Europie. Ponadto, obecni i potencjalni klienci firmy Silica będą również odnosić korzyści z dogłębnej pomocy technicznej udzielanej przez dedykowanych specjalistów ds. oświetlenia na terenie całej Europy.

Spółka handlowa Silica, należąca do korporacji Avnet, jest jednym z wiodących dystrybutorów i dostawców elementów i podzespołów półprzewodnikowych w Europie. Silica łączy oferty 25 dostawców technologicznych z szeroką bazą ponad 15 000 klientów oraz zapewnia dogłębne wsparcie projektowe, dodatkowe usługi i rozwiązania.

Royal Philips Electronics jest firmą o zróżnicowanej ofercie produktów. Jej działalność koncentruje się na poprawie jakości życia ludzi poprzez wprowadzanie istotnych innowacji w sprzęcie medycznym, w urządzeniach konsumenckich, oraz w rozwiązaniach oświetleniowych. Firma Philips jest liderem w dziedzinie urządzeń i sprzętu do opieki kardiologicznej, intensywnej terapii i opieki domowej, oraz energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych, nowych aplikacji oświetleniowych, a także zestawów do golenia i strzyżenia dla mężczyzn, przenośnych urządzeń rozrywki oraz pielęgnacji jamy ustnej.

Silica Warszawa: Avnet EM Sp. z o.o., ul. Marynarska 11, 02-674 Warszawa, tel.: 22 2565760, fax: 22 2565766,http://www.silica.com, e-mail:  warszawa@silica.com.

O autorze