LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

PADS Roadshow 2013

PADS Roadshow 2013

Gamma, oficjalny dystrybutor firmy Mentor Graphics w Polsce, zaprasza do uczestnictwa w cyklu spotkań PADS Roadshow 2013 + Expedition.

Oba pakiety stanowią kompletne zestawy narzędzi, wspomagające proces projektowania urządzeń elektronicznych od pomysłu, poprzez schemat, layout, symulacje analogowe, termiczne, signal/power integrity aż do stworzenia dokumentacji niezbędnej do produkcji PCB oraz montażu. Ze względu na ograniczony czas trwania szkolenia szczególny nacisk położony zostanie na przedstawienie funkcjonalności najnowszej wersji PADS-a a przy prezentacji Expedition podkreślone zostaną te, które sprawiają, że mamy do czynienia z produktem nadającym się zarówno do wspierania projektowania najbardziej zaawansowanych produktów elektronicznych wymagających bezpośredniej integracji innego specjalistycznego oprogramowania, jak również kooperacji wielu zespołów równocześnie.

Terminy oraz miejsca planowanych spotkań w ramach PADS Roadshow 2013

  • wtorek – 14 maja, Kraków,    
  • środa – 15 maja, Warszawa,    
  • czwartek – 16 maja, Poznań.

W celu przystąpienia do PADS Roadshow 2013 należy dokonać rejestracji poprzez przesłanie wiadomości E-mail pod adres adam@gamma.pl z tytułem „PADS Roadshow 2013”. Liczba miejsc w danej lokacji jest ograniczona.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www firmy Gamma.