Szkolenie techniczne „Designing with Freescale 2013” już w czerwcu!

Szkolenie „Projektuj z Freescale”

Firma Freescale zaprasza do udziału w szkoleniu z cyklu „Projektuj z Freescale”. Wszyscy uczestnicy seminarium będą mieli możliwość bezpośredniego zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami firmy Freescale oraz jej partnerów, które będą prezentowane podczas towarzyszącej seminarium wystawy Technology Lab. Przedstawiane rozwiązania adresowane są dla różnych aplikacji pomiarowych, przemysłowych i motoryzacyjnych.

Szkolenie „Projektuj z Freescale” zorganizowane zostało w trzy równocześnie odbywające się sesje. Każda z nich trwać będzie od godz. 9:30 do 17:30.

W ramach pierwszej z sesji zrealizowane zostaną warsztaty dotyczące aspektu energooszczędności aplikacji w kontekście migracji między mikrokontrolerami 8- i 32-bitowymi. Omówione zostaną również rozwiązania z zakresu komunikacji Ethernet, system operacyjny czasu rzeczywistego MQX, rozwiązania z zakresu komunikacji bezprzewodowej ISM (Industrial, Scientific and Medical) w paśmie poniżej 1 GHz oraz rozwiązania dotyczące inteligentnych sieci sensorowych w aplikacjach przemysłowych.

Druga sesja będzie w całości obejmować warsztaty z mikroprocesorów aplikacyjnych i.MX.

Trzecia sesja poświęcona będzie procesorom QorIQ, mikroprocesorom aplikacyjnym i.MX pracującym z systemem operacyjnym Linux oraz rozwiązaniom dla motoryzacji (mikrokontrolery S12, procesory Qorivva oraz narzędzie AutoSAR). 

Formularz rejestracji oraz szczegółowa agenda szkolenia dostępne są na stronie www firmy Freescale.

Termin i miejsce szkolenia

26.06.2013 r., hotel Hyatt Regency Warsaw, ul. Belwederska 23, 00-761 Warszawa

O autorze