LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Seminarium „Signal Processing and Communication System Design using MATLAB and Simulink”

Seminarium „Signal Processing and Communication System Design using MATLAB and Simulink”

W dniu 22 maja 2013 r. w hotelu MDM w Warszawie, Pl. Konstytucji 1, odbędzie się seminarium pt. „Signal Processing and Communication System Design using MATLAB and Simulink”. Udział w seminarium jest bezpłatny.

Prezentacja prowadzona będzie w języku angielskim. Seminarium poprowadzi pan Jonas Rutstrom, inżynier aplikacji zatrudniony w firmie MathWorks.

Podczas seminarium uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystać oprogramowanie MATLAB i Simulink w wielu typowych zastosowaniach dla inżynierów, naukowców i deweloperów. Położony zostanie nacisk na przedstawienie tych narzędzi jako środowiska projektowego, które może być użyte w całym procesie powstawiania produktu lub aplikacji – od pomysłu do implementacji.

Podczas seminarium zaprezentowane zostaną przykłady obejmujące zagadnienia od przetwarzania sygnałów (między innymi akwizycja danych, projektowanie filtrów, redukcja szumów akustycznych) do kompletnych projektów systemów, w tym generowania i weryfikacji kodu źródłowego w języku C i HDL dla układów DSP, ASIC i FPGA.