Forum wsparcia technicznego firmy Nordic Semiconductor

Forum wsparcia technicznego firmy Nordic Semiconductor

Nordic Semiconductor to firma znana z produkcji układów komunikacji radiowej o niskim poborze prądu. Firma ta właśnie poinformowała o stworzeniu dedykowanego jej produktom forum dyskusyjnego. Nordic Developer Zone, bo taką nazwę otrzymało forum, pozwala inżynierom i projektantom aplikacji wymieniać się pomocą w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Nordic Developer Zone pozwala inżynierom umieszczać pytania i odpowiedzi, udostępniać kod źródłowy, dokumentację techniczną, a także wyróżniać akceptowane odpowiedzi, które istotnie rozwiązują zgłaszane problemy. Pracownicy obsługi technicznej firmy Nordic Semiconductor również będą obecni na forum. Portal zostanie w najbliższych miesiącach rozbudowany o nowe funkcje, które pomogą projektantom i inżynierom w pracy oraz edukacji.

Fora techniczne pomagają uzyskać pomoc innych inżynierów i ekspertów podczas tworzenia aplikacji pozwalając skutecznie odnaleźć odpowiedzi na pytania, które  zadają użytkownicy. Stanowią doskonałe uzupełnienie materiałów wsparcia technicznego i zazwyczaj są związane z produktami oferowanymi przez jednego z producentów układów. Forum Nordic Developer Zone ma nieco większy zakres tematyczny, pozwalając inżynierom dyskutować także o innych kwestiach związanych z ich projektami.

O autorze