Agilent Technologies z nagrodą Global Growth Leadership w dziedzinie oscyloskopów

Agilent Technologies z nagrodą Global Growth Leadership w dziedzinie oscyloskopów

Przeprowadzona przez Frost & Sullivan niezależna analiza rynku oscyloskopów wskazała na znaczący wzrost pozycji rynkowej firmy Agilent w ciągu ostatnich dwóch lat, znacznie przekraczający wskaźniki dla pozostałych uczestników rynku. W tym samym okresie czasu firmy konkurencyjne albo traciły swoje udziały rynkowe, albo nie rosły one z podobną dynamiką.

Eksperci z Frost & Sullivan wskazują cztery czynniki, które wpłynęły na wzrost znaczenia rynkowego firmy Agilent: innowacyjność produktów najwyższej klasy, umiejętność efektywnego adresowania oferty na rynki mid- i mainstream, wysoka jakość i niezawodność produktów oraz bardzo dobra strategia dystrybucji. Zaowocowało to imponującym wzrostem udziału rynkowego Agilent o ponad 8,5 punktów procentowych w ciągu ostatnich trzech lat. Jest to wynik silnego zaangażowania firmy w badania i rozwój, co przełożyło się na wprowadzenie do oferty wielu innowacyjnych produktów dla różnych segmentów rynku oscyloskopowego.

Wszystkie produkowane przez Agilent oscyloskopy, począwszy od wersji ekonomicznych po modele najwyższej klasy są objęte 3-letnią gwarancją. Szczegóły są dostępne pod adresem www.agilent.com/find/ThreeYearWarranty.

Dodatkowe informacje dotyczące przyznania nagrody przez Frost & Sullivan są dostępne pod adresem. Informacje dotyczące kompletnej oferty oscyloskopów firmy Agilent są dostępne pod adresem.

Autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Agilent Technologies w Polsce jest firma AM Technologies Sp. z o.o.: Al. Jerozolimskie 146C, 02-305 Warszawa, tel.: (22) 532 28 00, e-mail: info@amt.pl.

O autorze