Targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego ENERGETAB 2013

Targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego ENERGETAB 2013

W dniach od 17 do 19 września 2013 r. odbędą się 26. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie – ENERGETAB 2013. ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego.

W tegorocznych targach weźmie udział ponad 650 wystawców z 17 krajów Europy i Azji. Wśród wystawców znajdują się zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość liczących się krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

Targi będą także okazją do zaprezentowania się wielu nowych firm krajowych i zagranicznych, chcących zademonstrować najnowsze rozwiązania, szczególnie związane z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii czy podniesieniem efektywności energetycznej wytwarzania bądź użytkowania energii, w tym na przykład do celów oświetlenia dróg, obiektów przemysłowych, itp.

Targom będą towarzyszyć liczne konferencje, seminaria, prezentacje i konkursy.  Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej targów ENERGETAB.

O autorze