Tespol na targach ENERGETAB 2013 w Bielsku-Białej

Firma Tespol zapowiedziała swój udział w 26. Międzynarodowych Energetycznych Targach ENERGETAB, które odbędą się w dniach od 17 do 19 września 2013 r. w Bielsku-Białej. ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego.

W tegorocznych targach weźmie udział ponad 650 wystawców z 17 krajów Europy i Azji. Wśród wystawców znajdują się zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość liczących się krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej. Targi będą także okazją do zaprezentowania się wielu nowych firm krajowych i zagranicznych, chcących zademonstrować najnowsze rozwiązania, szczególnie związane z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii czy podniesieniem efektywności energetycznej wytwarzania bądź użytkowania energii, w tym na przykład do celów oświetlenia dróg, obiektów przemysłowych, itp. Targom będą towarzyszyć liczne konferencje, seminaria, prezentacje i konkursy. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej targów ENERGETAB.

Tespol Sp. z o.o. jest firmą polską, będącą autoryzowanym przedstawicielstwem czołowych producentów aparatury kontrolno – pomiarowej oraz systemów radiokomunikacyjnych. Firma zapewnia kompleksową ofertę produktów oraz usług w zakresie najnowocześniejszych technologii i systemów pomiarowych, łączności oraz nadajników RTV następujących producentów, z którymi związana jest wieloletnimi umowami serwisowymi i dystrybutorskimi: Tektronix, Rohde&Schwarz, Dewetron, Fluke, Keithley, Spectracom, Sonel, ABI. Tespol gwarantuje pełną obsługę wdrożonych i dostarczonych rozwiązań w zakresie wsparcia technicznego, autoryzowanego serwisu reprezentowanych firm, kalibracji aparatury pomiarowej oraz szkoleń. Rzetelność firmy potwierdza m.in. przynależność do klubu Gazel Biznesu przyznany przez „Puls Biznesu” oraz Certyfikat Wiarygodności Biznesowej wg D&B Poland, a jej dynamiczny rozwój tytuł Geparda Biznesu.

Firma Tespol na targach ENERGETAB zajmie stoisko nr 3 w pawilonie E.

O autorze